X
Adres : Papuccular mah.Değirmenhan Sk.No:5/1 Adapazarı/SAKARYA
Telefon : 2642783741
E-Posta : info@adatuna.com.tr
Üyelik Tarihi : 17 Haziran 2014

TUNA BİLGİSAYAR YAZILIM OTOMASYON

Tuna Bilgisayar, 2002 yılından beri Bilgisayar, Yazılım ve OT/VT (Otomatik Tanıma/Veri Toplama) sektöründe hizmet veren bir yazılım, donanım çözüm ve hizmet sağlayıcısıdır. Dünyanın sınırları birbirine artık çok daha yakın, kara parçaları belki yer değiştirmedi ama ülkeler birbirlerine artık çok daha kısa mesefade. Rekabet artık çok daha fazla ve bu rekabet ortamında başarıya ulaşabilmek için her gün önemini arttıran bir yöntem var : Aynı işi daha kolay, daha etkin ve adres bağımsız yapmak. Yani Mobilite…

Geçmişte, satış noktası tarafından sipariş edilen ürünleri birkaç hafta sonra faturasıyla birlikte götürmek mümkündü, rekabete önce bu süreler kısaldıkça kısaldı, ta ki en son “ertesi gün”e kadar. Ama yetmedi, ürünü sahada dolaştırarak anında sipariş ve anında teslimat keşfedildi. Ancak hala bir eksiklik vardı.

El Terminali konusunda Türkiye’deki en iyi El Terminali markalarının tümünün tüm modellerinin bulunduğu tek adres olma vizyonuyla hareket eden Tuna Bilgisayar, böylece doğru projeye doğru ürünü konumlandırabilme becerisine sahip, müşterisine tek bir marka-model sunan değil, müşterisiyle birlikte doğru ürüne karar veren bir çözüm ortağı olmuştur.

Mobil Saha Satış Otomasyonu’ndan sonra 2005 ve sonrasında depo otomasyonu çözümlerinde de ciddi deneyim elde eden Tuna Bilgisayar, depo otomasyonları kurarak depo, sayım, sevkiyat gibi konularda şirketlerin “kalesini” güçlendirdi.

Mobil Saha Satış Otomasyonu, Mobil Servis Otomasyonu, Depo Otomasyonu, Restaurant Otomasyonu, Barkod Otomasyonu, Otopark / Parkomat Otomasyonu, Perakende Otomasyonu gibi çözümleri yazılım-donanım entegre bir şekilde sunuyor.

Tuna Bilgisayar ; Motorola, Intermec, Datalogic, Casio, Epson, Sewoo, Zebra, Honeywell, Pidion, MobileCompia M3, Psion Teklogix, Unitech, Hugin, Argox gibi markaların tümünü en iyi koşullarda sunuyor.

Tuna Bilgisayar; El Terminali Kiralama Hizmeti, 2. El El Terminali Alımı ve Satımı Hizmeti, Barkodlama Hizmeti, Rutin Bağımsız Sayım Hizmeti, Yılsonu Sayım Hizmeti, Yazılım Kiralama Hizmeti gibi katma değerli hizmetlerle müşterilerine alternatif çözümler sunuyor.Tuna Bilgisayar, 12. Yılında. Farkına bile varmadan koştuk, koşturduk, çalıştık, çabaladık. “Kurumda sadelik, ustalıkta ihtişam” prensibiyle, basit, anlaşılır, kolaylaştırıcı olmaya çalıştık.

Onlarca araçlık filosu olan müşterimiz de var, 1 araçla başlayıp her geçen gün işini bütüyen girişimci müşterilerimiz de.

Deposu 200 metrekare iken vizyonunu geniş tutarak kurduğumuz otomasyonu şimdi 20.000 metrekarede kullanan müşterilerimiz de var, kendi alanında dünya markaları da.

Tuna Bilgisayar, en iyi bildiği işi en iyi şekilde yapmaya devam edecek,

Dün, bugün ve yarın..

Sakarya kategorisinde bulunan TUNA BİLGİSAYAR YAZILIM OTOMASYON sitemize 17 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.133 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :